Субота, 27 квітня

Баварія - Лаціо - 3:0 Баварська машина їде до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Німецький суперклуб йде далі, а "Лаціо" прощається з єврокубками

Харрі Кейн - герой матчу Харрі Кейн забив два голи римлянам Фото: uefa.com

Німецька "Баварія" вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, розгромивши у матчі-відповіді 1/8 фіналу італійський "Лаціо".

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію з "Альянц Арени". Матч закінчився із рахунком 3:0.

Дивіться: Інтер - Атлетіко - 1:0 скромна перемога при великій грі

Нагадаємо, три тижні тому баварці зазнали поразки в Римі з рахунком 0:1. Але вдома взяли переконливий реванш.

Дивіться: Наполі - Барселона - 1:1 Осімхен рятує Неаполь

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Матч у відповідь

Мінхен. "Альянц Арена"
Головний арбітр: Славко Вінчич (Словенія)

БАВАРІЯ - ЛАЦІО - 3:0

1:0 Харрі Кейн, 39'

2:0 Томас Мюллер, 45+2'

3:0 Харрі Кейн, 66'

Баварія: 1. Мануель Нойєр (к) - 22. Рафаел Геррейру, 15. Ерік Даєр, 4. Маттейс де Лігт, 6. Йозуа Кімміх - 8. Леон Горецка, 45. Александар Павлович - 42. Джамал Мусіала, 25. Томас Мюллер, 10. Лерой Сане - 9. Харрі Кейн

Лаціо: 94. Іван Проведел - 3. Лука Пеллегріні, 13. Алессіо Романьйолі, 34. Маріо Хіла, 77. Адам Марушич - 10. Луїс Альберто, 5. Матіас Весіно, 8. Маттео Гендузі - 7. Феліпе Андерсон, 17. Чіро Іммобіле (к), 20. Маттіа Дзакканьї

_______________________________________________________________

23:55. а найближчої неділі буде суперматч ЛІВЕРПУЛЬ - МАНЧЕСТЕР СІТІ у чемпіонаті Англії. Битва першої та другої команд Прем'єр-ліги

23:53. а я ж з Лігою чемпіонів повернусь наступного вівторка, з матчем "Барселона" - "Наполі". В завтрашніх іграх все прогнозовано, там "Реал" і "Манчестер Сіті" пройдуть "Лейпциг" і "Копенгаген" відповідно

90+4 хв. усьо! БАВАРІЯ КРОКУЄ У ЧВЕРТЬФІНАЛ

90+3 хв. ще й Пеллегріні заробив "гірчичник", грубо зігравши проти Лаймера

90+1 хв. і ще одна заміна від Тухеля: Серж Гнабрі замість Мусіали

89 хв. замість Сане вийшов Конрад Лаймер

89 хв. проти Кейна жорстко в ноги зіграв Катальді

82 хв. "Баварія" вже дає "орлам" вільно розігрувати м'яч, але гості все одно ніц не можуть створити біля воріт Нойєра

81 хв. Романьйолі грубовато зіграв проти Кейна і у нас перша жовта

80 хв. Даічі Камада міняє Луїса Альберто. Всі заміни використав Мауріціо Саррі

79 хв. забий "Лаціо" бодай гол, і інтрига повернулася б. Але ж де взяти цей гол

78 хв. перші заміни від Томаса Тухеля. Алфонсо Девіс міняє Рафу Геррейру, а Матіс Тель вийшов замість Мюллера

75 хв. колишній форвард "Барси" Педро міняє Феліпе Андерсона

73 хв. а от і шанс для "Лаціо", та удар Луїса Адріано заблокувала спина Павловича

72 хв. і класний обвідний удар Сане з-за меж карного майданчика - м'яч пролетів в сантиметрах від лівої дев'ятки

71 хв. Мюллер з захисниками на плечах увірвався в карних майданчик і пробив у ближній кут - стійка рятує римлян

67 хв. вболівальники "Баварії" вже співають пісень, а гру на цьому в принципі можна завершувати. У "Лаціо" жодних шансів

66 хв. і знову "канкан". Проведел зреагував на удар Сане, але ніхто з захисників не завадив Кейну зіграти на добиванні

66 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Кейн

23:23. зазирнемо у Сан-Себастьян, де "Реал Сосьєдад" приймає ПСЖ. Там 0:2 і 0:4 за сумою двох матчів

65 хв. та поки що на гру римлян заміни ніяк не вплинули. "Баварія" продовжує контролювати м'яч

61 хв. Мауріціо Саррі вносить корективи у гру: замість Весіно, Дзаканьї і Іммобіле вийшли Даніло Катальді, Густав Ісаксен і Таті Кастельянос

57 хв. у гостей був шанс на контратаку три в три, але баварці добре відіграли в захисті

54 хв. Мусіала змістився зліва в центр і пробив з 20-ти метрів - повз ворота

53 хв. зціпивши зуби, Іммобіле повертається на поле

52 хв. Іммобіле, намагаючись пробити зльоту, ногою зачепив де Лігта. І якщо нідерландцю нічого, то голеадор "Лаціо" лежить на газоні

50 хв. баварці продовжують шукати щастя на половині поля суперника, а от римляни поки грають без воріт

23:04. господарі розіграли м'яч в центрі - починаємо другий тайм

23:03. замін наразі немає

23:02. повертаються команди на поле. І за мить почнеться другий тайм

45+2 хв. і на цьому перший тайм завершується. Відпочиваємо 15 хвилин

45+2 хв. і знову лунає мелодія запального "Канкану" на "Альянц Арена" - а це значить, що "Баварія" забиває. Після подачі з кутового де Лігт пробив зльоту, а Мюллер вдало підставив голову - у Проведела шансів не було

45+2 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Мюллер

40 хв. Сане метрів з десяти схибив, не влучивши у порожній кут воріт

39 хв. і тут же забивають баварці. Павлович видав шикарну передачу з глибини на Мюллера. Той скинув під удар Геррейру. Португалець пробив, здавалося б, невдало. Та м'яч піднявся у повітря і полетів в сторону Кейна. Харрі класно пробив головою і Проведел не зміг врятувати римлян

39 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Кейн

37 хв. Боже, який шанс у "Лаціо". Феліпе зліва виконував подачу на Іммобіле - де Лігт підставив голову і вийшла ідеальна зрізка на форварда римлян. Але той пробив повз ворота

35 хв. після гострої подачі Кімміха справа Даєр пробив головою - вище

33 хв. кумедний епізод стався за участі судді. Справа Мюллер виконав передачу на Мусіалу, але на шляху м'яча опинився Вінчич. Мюллер невдоволений, а Вінчич розводить руками

29 хв. у римських "орлів" в атаці поки ніяк

28 хв. Луїс Альберто зіграв у стінку з Феліпе Андерсоном, увійшов у карний майданчик і... втратив м'яч

24 хв. справа Кімміх ідеально викотив на Мусіалу, той, здавалося б, бив напевне, та удар заблокував захисник. М'яч відлетів до Геррейру. Португалець також пробив у захисника

20 хв. Кейн в центрі дуже грубо зіграв проти Гендузі. Вінчич зробив англійцю "останнє китайське", хоча там треба було жовту картку давати

17 хв. хехе. Заміна свистка у арбітра. Зламався робочий інструмент у Славка Вінчича

14 хв. баварці розіграли кутовий. Мусіала отримав м'яч за межами карного майданчика і сильно пробив. Проведел хоч і не бачив момент удару, та зреагував, відбивши м'яч кулаками

11 хв. а тепер і у лаціалі кутовий. Але боротьбу на другому поверсі виграють захисники

8 хв. після подачі з кутового де Лігт пробив головою - повз ворота

8 хв. небезпечний удар Мусіали - блокує Хіла, буде кутовий у баварців

6 хв. і одразу відповідь баварців - в руки голкіперу б'є Сане

5 хв. перший удар виконують гравці "Лаціо". Здалеку пробив Гендузі - повз ворота

22:00. Вінчич дає стартовий свисток - гості розігрують м'яч в центрі поля

21:57. отже, вихід футболістів і слухаємо гімн Ліги чемпіонів. Для однієї з команд востаннє в сезоні

21:56. поки команди готуються до виходу на поле, фанати баварців співають клубний гімн

21:50. і стартова 11-ка від Мауріціо Саррі

21:48. Томас Тухель довірив місце в основі наступним футболістам

21:45. за 15 хвилин на "Альянц Арена" розпочнеться футбольне дійство. А наразі знайомимося зі стартовими складами

07:07. Вітаємо з Мюнхена, де сьогодні ввечері "Баварія" зіграє з "Лаціо" за вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії