Вівторок, 30 квітня

ПСЖ - Барселона - 2:3 паризький трилер у Лізі чемпіонів

Французький гранд поступився топ-команді Іспанії

ПСЖ - Барселона Герой матчу - Рафінья Фото: uefa.com

Французький ПСЖ зазнав поразки від каталонської "Барселони" у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію з Парижу. Матч закінчився із рахунком 2:3.

Гра у відповідь відбудеться 17 квітня в Барселоні.

ПСЖ і "Барселона" мають велику історію в Лізі чемпіонів. Команди раніше зіграли 12 матчів у головному турнірі Європи – 4-4-4. І, мабуть, найпам'ятніше протистояння відбулося 2017 року. Тоді ПСЖ удома переміг із рахунком 4:0. І здавалося, що ПСЖ уже у чвертьфіналі. Але на "Камп Ноу" каталонці розбили парижан із рахунком 6:1, забивши три голи на останніх хвилинах матчу. Це був найнеймовірніший камбек у єврокубках.

2:3 Андреас Крістенсен, 77'

ПСЖ: 99. Джиджи Доннарумма - 25. Нуну Мендеш, 35. Лукас Беральдо, 21. Лукас Ернандес, 5. Маркіньйос (к) - 8. Фабіан Руїс, 17. Вітінья, 19. Лі Кан Ін - 7. Кіліан Мбаппе, 11. Марко Асенсіо, 10. Усман Дембеле

Барселона: 1. Марк-Андре тер Штеген - 2. Жоау Канселу, 33. Пау Кубарсі, 4. Рональд Араухо, 23. Жюль Кунде - 22. Ілкай Гюндоган, 21. Френкі де Йонг, 20. Серхі Роберто (к) - 11. Рафінья, 9. Роберт Левандовськи, 27. Ламін Ямаль

______________________________________________________________

23:52. також завершився матч в Мадриді. "Атлетіко" переміг дортмундську "Боруссію" з рахунком 2:1

90+4 хв. все! "Барселона" сьогодні, а за шість днів команди зустрінуться на "Камп Ноу"

90+3 хв. але від корнера ПСЖ дивідендів не отримав

90+3 хв. дальній удар Мбаппе - рикошет від Араухо і буде кутовий

90+2 хв. дуже багато браку у парижан

89 хв. і Ферміну жовта. Не зовсім розумію за що. Скоріше за все - за розмови з Тейлором

89 хв. Беральдо грубо зіграв проти Кюнде

88 хв. Крістенсен в центрі валить Заіра-Емері

87 хв. Дембеле зліва подавав на дальній кут на Мбаппе, але той до м'яча не дістав

85 хв. а у нас ще по одній заміні. Замість Гюндогана вийшов Фермін Лопес, а Фабіана Руїса міняє Гонсалу Рамуш

83 хв. змінився рахунок у Мадриді. Себастьян Алле повернув "Боруссію" у гру. Тепер "Атлетіко" виграє 2:1

82 хв. Кубарсі в центі валить Барколя, зриваючи атаку парижан

82 хв. у парижан забагато помилок в атаці

78 хв. дуже схоже зі сценарієм учорашньої битви в Мадриді: 0:1, 2:1, 2:3. Чекаємо ще один гол від ПСЖ?

77 хв. Гюндоган подав зліва кутовий, а Крістенсен головою з кількох метрів пробив Доннарумму

77 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Крістенсен

76 хв. подвійна заміна у "Барси": замість Рафіньї і де Йонга вийшли Ферран Торрес і Андреас Крістенсен

75 хв. Вітінья розрізним пасом вивів на удар Дембеле. Усман намагався покласти м'яч у дальній кут - та стійка врятувала каталонців

74 хв. Жоау Фелікс здалеку крутив м'яч у правий нижній кут - Доннарумма бере і цей удар

71 хв. я б сказав, що це підкат року

71 хв. Араухо у відчайдушному підкаті блокує удар Барколя з лінії воротарського майданчика

70 хв. Рафінья б'є низом по центру воріт - ловить Доннарумма

69 хв. небезпечний штрафний у гостей. 26 метрів до воріт

66 хв. пішла гра на зустрічних курсах. Атака на атаку

65 хв. Вітінья в центрі грубо влетів у ноги Феліксу

62 хв. Педрі виконав розкішну передачу з глибини, а Рафінья вдало підставив ногу - і вийшов красивий удар зльоту у лівий кут

Рафінья класним ударом зрівнює рахунокФото: uefa.com

62 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Рафінья

61 хв. і подвійна заміна у каталонців: замість Ямала і Серхі Роберто вийшли Жоау Фелікс і Педрі

61 хв. друга заміна у ПСЖ: замість Лі вийшов Воррен Заїр-Емері

58 хв. дуже гостро подав зліва Лі - але Маркіньйос до м'яча не дістав

54 хв. потужний удар Барколя з правого інсайду - від рук тер Штегена м'яч стусонув поперечину

51 хв. Лі справа віддав на Діаса, а той вивів на удар Вітінью. Бразилець з гострого кута бездошанно пробив у дальній кут воріт - без шансів для тер Штегена

Вітінья виводить ПСЖ впередФото: uefa.com

51 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Вітінья

48 хв. Дембеле спершу віддав на Мбаппе. Той майже від лінії прострілив - Араухо підставив ногу. Але м'яч знову полетів до Дембеле. Цього разу Усман прибрав на замаху де Йонга і потужно пробив під поперечину у ближній кут

48 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Дембеле

48 хв. Вітінья змістився зліва в центр і пробив метрів з 20-ти - вище

46 хв. Луїс Енріке зробив одну заміну у перерві: замість Асенсіо вийшов Бредлі Барколя

46 хв. дає свисток Тейлор: гості розіграли м'яч у центрі

23:03. команди повертаються на поле. І за мить почнеться другий тайм

22:49. завершився перший тайм і в Мадриді. Там "Атлетіко" перемагає "Боруссію" з рахунком 2:0

45+3 хв. перший тайм завершено. Повернемося за 15 хвилин

45+2 хв. мали каталонці забивати другий гол, але спочатку Канселу не віддав на Левандовського, а потім і Ямаль не побачив поляка, який був у вільній зоні перед воротами

43 хв. справа Дембеле віддавав ідеальну передачу під удар, але ніхто з парижан не побіг на м'яч

41 хв. могла бути контратака каталонців 3 в 1, але Рафінья поспішив з пасом

38 хв. змінився рахунок і в Мадриді. Там Самуел Ліно подвоїв перевагу "Атлетіко"

37 хв. Левандовськи віддав направо на Ямала, а сам побіг відкриватися в центр карного майданчика. Ламіл подавав на поляка, але Доннарумма вирішив зіграти на випередження. Та вибив точнісінько на Рафінью, а той спокійно прицілився і з 10 метрів розстріляв ворота

37 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Рафінья

35 хв. Серхі Роберто в центрі поля завалив Асенсіо і отримав жовту за зрив атаки парижан

28 хв. Мбаппе віддав під удар Лі. Кореєць потужно пробив у ближній, а тер Штеген відбив під собою.. Мбаппе був першим на м'ячі і його збив Канселу. Але не буде пенальті, бо Кіліан був у положенні поза грою

26 хв. здалеку пробив Канселу - дуже неточно

24 хв. новини з Мадриду. Там 1:0 на користь "Атлетіко". На 4-й хвилині забив Родріго де Пауль

23 хв. Рафінья класно пробив з-під захисника метрів з 22-х - але суперсейв робить Доннарумма. Ііталієць відбив удар у правий нижній кут, витягнувшись в струнку

20 хв. а от і "Барса". Огризнулась.. Спочатку удар Левандовського заблокували. Після подачі кутового поляк пробив головою - і Мендеш виніс м'яч з лінії воріт. А удар Ямала на добиванні заблокували

19 хв. Мендеш зліва увірвався у карний майданчик, проскочив двох суперників і бив впритул - та удар встиг заблокувати Араухо

18 хв. у нас паризький штурм, правда, поки без гостроти. А "Барса" воріт Доннарумми і не бачить

16 хв. парижани з обох флангів тероризують оборону "Барси". Черговий корнер справа. Цього разу Лі подав в руки тер Штегену

12 хв. Мбаппе намагався пробити з-під двох захисників - але блокують

11 хв. парижани намагаються кожну атаку закінчувати ударом

10 хв. Асенсіо змістився справа і пробив з лінії карного майданчика - в руки тер Штегену

7 хв. Лі пробив справа метрів з 20-ти - в руки тер Штегену

6 хв. тер Штеген від воріт віддав пас на Рафінью. Той вискочив сам на сам, але Доннарумма вчасно вибіг з воріт і не дав бразильцю себе переграти

5 хв. Мбаппе отримав пас зліва, але пробив не дуже точно

2 хв. перший кутовий заробили господарі. Лі подає - і захисники виносять м'яч

22:01. стартовий свисток від Ентоні Тейлора: починаємо

21:58. у паралельному матчі зустрічаються мадридський "Атлетіко" і дортмундська "Боруссія". Про хід гри у Мадриді буду повідомляти тут

21:57. слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:55. футболісти вже у підтрибунному приміщенні, а "Парк де Пренс" досі у темряві. Банер, скажу вам, просто фантастичний. Там зображений епізод "Зоряних воїнів", а майстер Йода, звісно ж з емблемою ПСЖ

21:54. передматчеве дійство завершено. Вболівальники розтягнули величезний банер на одній з трибун

21:51. на "Парк де Пренс" лунають акорди з "Зоряних воєн", а сам стадіон занурився в темряву

21:31. фаворитом сьогодні вважаються парижани. але й "Барса" не буде хлопчиком для биття

21:25. вітаємо з Парижу, де за півгодини почнеться суперматч у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між ПСЖ і "Барселоною"