Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Гол Ярмоленко допоміг "Вест Гему" перемогти одного з грандів англійського футболу: відеоогляд

У матчі 6-го туру чемпіонату Англії "Вест Гем Юнайтед" обіграв "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:0.

У кінцівці першого тайму рахунок відкрив український нападаючий лондонського Андрій Ярмоленко, який точно пробив в дальній кут з меж штрафного майданчика. На початку другої половини рахунок зобов'язаний був порівнювати Мата, але іспанець з трьох метрів не влучив у порожні ворота після прострілу. На 83-й хвилині перевагу лондонців збільшив Крессвелл, який блискуче виконав штрафний удар.