Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Два королі і королева: всі мультимедалісти Олімпіади-2018

93 спортсмени завоювали на XXIII Зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані дві і більше медалей.

Як повідомляє "Апостроф", за якістю медалей найкращими є французький геній біатлону Мартен Фуркад і норвезький спринтер Йоханнес Хесфлот Клаебо, який вписав своє ім'я в історію Олімпіад, як наймолодший олімпійський чемпіон в лижних гонках.

Француз і норвежець завоювали по 3 золотих медалі.

Дивіться також: За хвилину до щастя: Німеччина програла росіянам фінал Олімпіади - опубліковано відео

За кількістю нагород найкращий результат у легендарної норвезької лижниці Маріт Бйорген, що встановила у Пхьончхані новий рекорд за кількістю медалей на Зимових Іграх. На Олімпіаді-2018 Бйорген завоювала 5 медалей - 2 золотих, 1 срібну та 2 бронзових. А всього у Бйорген 15 медалей і вона на дві нагороди випередила Короля біатлону Уле-Айнара Бйорндалена. Також Бьорген зрівнялася з Бйорндаленом і легендарним лижником Бйорном Делі за кількістю золотих нагород (по 8).

По 4 медалі у Пхьончхані завоювали шведські лижниці Шарлотта Калла і Стіна Нільссон, а також російський лижник Олександр Большунов.

Також виділимо і чеську спортсменку Естер Ледечку, що завоювала дві золоті медалі в різних видах спорту. Вона була найкращою в гірськолижному спорті (супергігант) і сноуборді (паралельний гігантський слалом).

Нагадаємо, єдину медаль Україні приніс фрістайліст Олександр Абраменко, що виграв "золото" в акробатиці.